Aby dokonać rezerwacji należy wejść do zakładki "Rezerwacja", a następnie w czterech prostych krokach zarezerwować termin u wybranego specjalisty.

KROK 1   Wybierz z kalendarza dogodny dla siebie termin i godzinę kontaktu.

KROK 2  Wybierz formę porady: konsultację przez Skype | dyskretną rozmowę na czacie | poradę przez email i naciśnij "dokonaj rezerwacji".

KROK 3  W koszyku sprawdź poprawność danych i kliknij realizuj zamówienie.

KROK 4  Podaj podstawowe dane (imię, adres e-mail) i wybierz sposób płatności.

Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Państwem poprzez email. 

 

Jeśli masz pytania – napisz do nas na adres info@e-psycholog24.pl

Nasz konsultant odpowie na Twoje pytania w ciągu 48 godzin.

 

Porada e-mail

To forma kontaktu, gdzie po dokonaniu płatności możesz opisać swój problem. Pamiętaj, żeby opisać go bardzo dokładnie. Nasz psycholog spróbuje Ci pomóc w ciągu maksymalnie 48 godzin od momentu otrzymania Twojej wiadomości.

 

Czat

To propozycja dla osób, które nie są jeszcze gotowe na bezpośredni kontakt psychologiem poprzez Skype. Czat jest całkowicie dyskretną i prywatną formą kontaktu, która widoczna jest tylko dla Ciebie i psychologa. Nie wymagamy podawania danych wrażliwych i danych osobowych. Czat obejmuje 60-minutową rozmowę poprzez wygodny komunikator wbudowany w stronę www.e-psycholog24.pl 

 

Rozmowa przez Skype

To najwygodniejsza i najczęściej wybierana przez naszych Pacjentów forma bezpośredniego kontaktu z psychologiem. Po uzgodnieniu terminu i otrzymaniu potwierdzenia drogą elektroniczną - uzyskasz instrukcję do połączenia się z psychologiem przez popularny i darmowy program Skype. Konsultacja trwa 60 minut. Z psychologiem można rozmawiać z włączoną bądź wyłączoną kamerą.

Psycholog Ewa Nastula

Psycholog, trener, coach. Ukończyła studia psychologiczne o specjalności Psychologia Społeczna, a także Zarządzanie i Marketing. Obecnie prezes Fundacji Pióro i Pazur oraz właściciel firmy e-psycholog24.pl.

Regulamin strony

Masz pytania?

600 173 056

info@e-psycholog24.pl

www.facebook.com/epsycholog24

www.e-psycholog24.pl