Firma e-psycholog24.pl prowadzi poradnię psychologiczną online, która z dnia na dzień zyskuje coraz większe zainteresowanie. Nasi specjaliści z największym zaangażowaniem udzielają porad poprzez skype, czatu oraz e-maila. Niosą pomoc psychologiczną przy wykorzystaniu Internetu, co ułatwia kontakt i zapewnia stuprocentową anonimowość.

Prócz wirtualnego gabinetu, w którym odbywają się konsultacje psychologiczne, firma aktywnie się rozwija, współpracując z innymi podmiotami przy realizacji projektów unijnych. Kadra świadczy usługi specjalistycznego poradnictwa psychologicznego prowadząc m.in. szkolenia dla osób bezrobotnych, niepełnosprawnych czy wykluczonych społecznie.

Obszary szkoleń skupiają się głównie na kompetencjach miękkich. Dotyczą przede wszystkim zarządzania własną osobą, motywacji oraz umiejętności interpersonalnych, np.:

- komunikacja interpersonalna

- sposoby radzenia sobie ze stresem

- wyznaczanie sobie celów

- ogólny rozwój osobisty, czyli jak skutecznie pracować nad sobą

Dla osób wchodzących na rynek pracy nasi eksperci zapewnią pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) i doradzą jak zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Największą wartością jest profesjonalizm i zaangażowanie, co przekłada się na efekty tego co robimy. Pracujemy z ludźmi i dla ludzi, dlatego zachęcamy do współpracy wszystkich, którzy chcą z pasją realizować to co lubią.

Nasza Misja

Naszą misją jest pomaganie innym.

"Car­pe diem quam mi­nimum cre­dulo pos­te­ro."

(Używaj dnia, jak naj­mniej ufając przyszłości)

Psycholog Ewa Nastula

Psycholog, trener, coach. Ukończyła studia psychologiczne o specjalności Psychologia Społeczna, a także Zarządzanie i Marketing. Obecnie prezes Fundacji Pióro i Pazur oraz właściciel firmy e-psycholog24.pl.

Regulamin strony

Masz pytania?

600 173 056

info@e-psycholog24.pl

www.facebook.com/epsycholog24

www.e-psycholog24.pl